Pożyczka bez Zaświadczeń

Rencista w potrzebie – gdzie pożyczyć?

Niskie kwoty rent w Polsce to fakt. Wielu rencistów ma problem ze związaniem końca z końcem. Zwłaszcza, że rencista to zazwyczaj osoba schorowana i musi wydawać spore sumy na leki i wizyty prywatne u renomowanych lekarzy. Nic wic dziwnego, że wielu rencistów potrzebuje od czasu do czasu dodatkowego zastrzyku gotówki, najlepiej w formie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Jednak pojawia się problem – niskie dochody otrzymywane z tytułu renty.

Większość banków nie honoruje renty, zwłaszcza czasowej i w niskiej kwocie, jako dochodu pozwalającego na spłatę zadłużenia. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodzie jest wówczas jedyną opcją realną. Pytanie tylko gdzie ją znaleźć i czy zawsze opłaca się jej zaciągnięcie.

Pożyczka bez BIK i KRD. Chwilówka na Telefon od Ręki

pozyczka-na-30-dni

Pożyczka tylko z wiarygodnego źródła
W ostatnich latach na rynku pożyczkowym pojawiło się wiele nierzetelnych pożyczkodawców, którzy pod przykrywką poważnych inwestorów wyłudzają dane osobowe lub przedpłaty na poczet pożyczek, których nigdy nie mają zamiaru udzielić. Ich podstępowi bardzo często padają renciści. Jest to efekt trudności w uzyskaniu pożyczki bez bik. Kiedy pojawia się problem z zaciągnięciem kredytu w znanych i renomowanych instytucjach finansowych, pojawia się chęć skorzystania z usług mniej znanych.

Najczęściej niestety są to oferty pożyczek bez bik, których powinniśmy za wszelką cenę unikać. Nie prawdą jest twierdzenie, że osoba utrzymująca się z zasiłku rentowego nie otrzyma pożyczki w najbardziej znanych i największych firmach pożyczkowych na polskim rynku. Być może zostanie jej zaproponowana niższa kwota kredytu, ale z pewnością otrzyma pomoc.

Decyzja, waloryzacja lub oświadczenie
Decydując się na zaciągnięcie pożyczki online, czy to w kwocie 100 zł czy 1200 zł, chcemy załatwić sprawę szybko i bez zbędnych formalności,. Jeśli jednak jedynym naszym dochodem jest ten, z tytułu renty to musimy być przygotowani, że pożyczkodawca poprosi o udokumentowanie dochodu. Nie jest to jednak ogromny problem. Potwierdzeniem wysokości i samego otrzymywania renty jest odcinek rentowy, wpływ na konto, decyzja z ZUSu lub najnowsza waloryzacja zasiłku.

Nie musimy więc występować do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z wnioskami o specjalne zaświadczenia. Wyżej wymienione dokumentu posiada w domu każdy rencista. Wystarczy je zeskanować i dołączyć do wniosku online o pożyczkę online.

Przemyśl, oblicz i dopiero weź
Przy niewielkim dochodzie łatwo marzyć o dodatkowym zastrzyku gotówki. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczka bez krd to przede wszystkim nowe zobowiązanie, a nie łatwe pieniądze. Mówiąc prościej – pożyczone pieniądze trzeba będzie oddać i to ze sporą nadwyżką. Posiadając dochód z tytuły renty powinniśmy dobrze przemyśleć decyzję o zaciągnięciu pożyczki.

Z jednej strony otrzymywanie renty jest gwarantowane, z drugiej zazwyczaj nie są to kwoty wysokie i może się okazać, że spłata pożyczki bez krd mocno obciąży domowy budżet. W przypadku dochodu na poziomie 700 zł liczy się przecież każda złotówka.